Obec Popelín
Popelín

Obecní úřad

12. kolo okresní soutěže 2017/2018 Popelín - Staré Město

Fotogalerie "2018" 12. kolo okresní soutěže 2017/2018 Popelín - Staré MěstoPopelín-St. Město 6:0 (3:0). Ve 12. kole jsme na domácím trávníku přivítali mužstvo Sokola Staré Město. Od začátku jsme byli herně lepší než soupeř. Po dvaceti minutách hry otevřel gólový účet Dominik Kučera. Za dalších pět minut ztrestal liknavost hostujících obránců dvěma góly Zdeněk Vaníček v rozmezí dvou minut. Další šance zůstali neproměněny, a tak se do šaten šlo za stavu 3:0. I ve druhém poločase soupeř tempu nestačil a po hodině hry přidal další gól Fanda Slavík. I nadále se hrálo převážně na polovině hostů. Konečný výsledek zápasu stanovil Pavel Pacholík, který v 65. a 73. minutě rozvlnil síť za brankářem Sokola. Další naše šance gólem neskončili, a tak hosté domů "odletěli" s kanárem. Góly: D. Kučera, Z. Vaníček 2x, F. Slavík, P. Pacholík 2x.

Datum vložení: 1. 12. 2021 18:54
Datum poslední aktualizace: 1. 12. 2021 18:54
Autor: Správce Webu