Obec Popelín
Popelín

Obecní úřad

Český pohár 2018 Popelín - Studená

Fotbal - Fotogalerie Český pohár 2018 Popelín - StudenáPopelín-Studená 1:2 (0:0). V prvním kole zimního turnaje o Český pohár jsme se na umělé trávě v Jindřichově Hradci utkali s hráči ze Studené. V prvním poločase se obě mužstva rozkoukávala a fotbal moc krásy nenabídl. Druhý poločas byl už o něčem jiném, obě mužstva se herně zlepšila a na obou stranách bylo vidět několik šancí. Skóre zápasu otevřel v 55. minutě studenský kanonýr Libor Dvořák. Deset minut na to stav zápasu srovnal Zdeněk Vaníček. V zápase při nás stálo štěstí, pětkrát nás zachránila branková konstrukce. Zápas skončil nerozhodně a o bodu navíc rozhodovaly penalty. V těch nás štěstí opustilo, když jsme dvě neproměnili a prohráli 4:2 na pk. Nejlepším hráčem našeho mužstva byl vyhlášen Zdeněk Vaníček.

Datum vložení: 1. 12. 2021 18:54
Datum poslední aktualizace: 1. 12. 2021 18:54
Autor: Správce Webu