Obec Popelín
Popelín

Obecní úřad

21. kolo okresního přeboru 2016-2017 Kunžak - Popelín

Fotbal - Fotogalerie 21. kolo okresního přeboru 2016-2017 Kunžak - PopelínKunžak-Popelín 0:3 (0:1). V 21. kole jsme zajížděli na hřiště Kunžaku. Na krásném pažitu jsme se v prvním poločase prezentovali aktivní hrou, tlačili jsme se před branku domácích a odměnou nám byla v 35-té minutě vedoucí branka, když se trefil Fanda Slavík. Domácí měli možnost stav srovnat, ale z přímého kopu trefili jen břevno naší branky. V závěru první půle mohlo být ještě veseleji, ale Kuba Omasta jen o kousek minul domácí branku. I druhá půle byla z naší strany aktivní a oboustranně se hrál pohledný fotbal. V 64-té minutě se po samostatné akci prosadil Dominik Kučera a zvýšil na rozdíl dvou branek. Poté jsme měli i kousek potřebného štěstíčka, když nás 2x zachránila tyčka. O třetí branku se postaral Olin Vlásek, když mazácky přeloboval vyběhnuvšího brankáře domácích. Konec zápasu jsme si již pohlídali a zaslouženě získali 3 důležité body. Góly: F. Slavík, D. Kučera, O. Vlásek

Datum vložení: 1. 12. 2021 18:54
Datum poslední aktualizace: 1. 12. 2021 18:54
Autor: Správce Webu