Obec Popelín
Popelín

Obecní úřad

15. kolo okresního přeboru 2016-2017 Popelín - Nová Bystřice B

Fotbal - Fotogalerie 15. kolo okresního přeboru 2016-2017 Popelín - Nová Bystřice BPopelín-N. Bystřice B 3:4 (2:2). První poločas začal z naší strany aktivním fotbalem. V 15. minutě vybojoval míč Jarda Snížek, který nahrál balón před bránu, kde byl Fanda Slavík a hlavou dává gól. O pět minut později jsme měli další gólovou šanci, kdy se po rohu Petra Pacholíka prosadil hlavou Jarda Snížek. V 37. minutě hosté kopali přímý kop, který proměnili. Do konce poločasu jsme nedokázali udržet jednogólový náskok a hosté dorovnali skóre na 2:2. Druhý poločas hosté hráli od 48. minuty v deseti hráčích. V 59. minutě byl nařízen pokutový kop, když byl ve velkém vápně faulován náš hráč Fanda Slavík a sám penaltu proměnil. V 80. minutě hosté opět srovnávají skóre.. I když hosté hráli v deseti tak jim nedělalo problém si vytvářet šance a jednu z nich využili v 83. minutě. Nám se už s výsledkem nic udělat nepodařilo a zápas skončil výhrou 4:3 pro Novou Bystřici. Góly: F. Slavík 2x, J. Snížek

Datum vložení: 1. 12. 2021 18:54
Datum poslední aktualizace: 1. 12. 2021 18:54
Autor: Správce Webu