9. kolo okresního přeboru 2016-2017 České Velenice - Popelín

Fotbal - Fotogalerie 9. kolo okresního přeboru 2016-2017 České Velenice - PopelínČ. Velenice-Popelín 2:0 (1:0). V devátém kole OP jsme zajížděli na hřiště Českých Velenic. Do zápasu nám chybělo pár hráčů ze základní sestavy, ale chtěli jsme bodovat. První poločas byli oba týmy aktivní a hra byla vyrovnaná. Ve 30. minutě měli domácí velkou šanci, když šel jejich hráč sám proti našemu brankáři, který se vyznamenal a sólo domácího hráče zlikvidoval. Bohužel o pět minut později se domácí dostali po šťastné střele do vedení. A do šaten se šlo za stavu 1:0. Ve druhém poločase byl zápas vyrovnaný a stále otevřený. O výsledku rozhodla 85. minuta, když střelu domácího hráče náš zadák nešťastně tečoval do vlastní branky. Naši hráči se nemají za co stydět, odehráli dobrý zápas.

Březen - za kamna vlezem, duben - ještě tam budem.

Na svatého Jiří rodí se jaro.

Svátek má Jiří

• Světový den laboratorních zvířat
  • Mezinárodní den skautů a skautek

Zítra má svátek Marek