Obec Popelín
Popelín

Obecní úřad

24. kolo okresního přeboru 2015-2016 Studená - Popelín

Fotbal - Fotogalerie 24. kolo okresního přeboru 2015-2016 Studená - PopelínStudená-Popelín 4:5 (3:2). Ve 24. kole jsme jeli sehrát zápas se Studenou. Do zápasu jsme vstoupili hůře než domácí, když se už v šesté minutě dostali do vedení. V desáté minutě se prodíral do šestnáctky domácích Jarda Snížek, ale byl gólmanem sražen a z nařízeného pokutového kopu srovnal Pavel Pacholík. Do vedení nás dostal Jirka Koronczi, když jeho střelu domácí brankář podcenil a pustil do brány. O průběžné srovnání skóre se postaral domácí Dvořák, když se prosadil z přímého kopu. Do šaten šli s jednogólovým náskokem domácí, když po faulu našeho brankáře na domácího útočníka proměnili z pokutového kopu. Vydařil se nám vstup do druhého poločasu, když srovnal Milan Zaňák. Do vedení jsme se dostali, když přímý kop z třiceti metrů proměnil Pepa Šimánek. Domácí se nechtěli vzdát a v 83. minutě dorovnali. O tom, že si odvezeme tři velmi důležité body rozhodl Pepa Šimánek, když se opět postavil k přímému kopu a nedal domácímu brankáři šanci. Kluci podali disciplinovaný výkon a výhru si zasloužili. Góly: P. Pacholík, J. Koronczi, M. Zaňák, J. Šimánek 2x.

Datum vložení: 1. 12. 2021 18:54
Datum poslední aktualizace: 1. 12. 2021 18:54
Autor: Správce Webu