Obec Popelín
Popelín

Obecní úřad

16. kolo okresního přeboru 2015-2016 Popelín - Dešná

Fotbal - Fotogalerie 16. kolo okresního přeboru 2015-2016 Popelín - DešnáPopelín-Dešná 2:2 (1:1). V 16. kole OP jsme na svém hřišti přivítali hráče z Dešné. Do prvního poločasu jsem vkročili lepší hrou my. V průběhu jsme měli dobré šance, a tak jedné z nich využil ve 35. minutě Pavel Pacholík. Jednogólový náskok jsme do přestávky nedokázali uhlídat, a hosté srovnali na 1:1. Druhý poločas započal v 55. minutě gólem Pepy Šimánka, kdy s míčem proběhl mezi několika hostujícími hráči a vstřelil gól na 2:1. Oba týmy si vytvářeli šance, ale nebyly proměněny. Poté se hra přiostřovala. Po faulu nařídil rozhodčí proti nám přímý kop, ze kterého soupeř upravil na konečný výsledek 2:2. Góly: P. Pacholík, J. Šimánek

Datum vložení: 1. 12. 2021 18:54
Datum poslední aktualizace: 1. 12. 2021 18:54
Autor: Správce Webu