Obec Popelín
Popelín

Obecní úřad

11. kolo okresního přeboru 2016-2017 Staré Hobzí - Popelín

Fotbal - Fotogalerie 11. kolo okresního přeboru 2016-2017 Staré Hobzí - PopelínSt. Hobzí-Popelín 1:2 (1:1). V 11. kole OP jsme sehráli zápas na hřišti Starého Hobzí. Věděli jsme, že nás nečeká lehký soupeř, zvlášť, když nám scházelo několik hráčů. Začátek zápasu se nám povedl, když již ve třetí minutě střelu Ondry Doležala tečoval hlavou domácí zadák za záda bezmocného brankáře. Hra byla oboustranně vyrovnaná, kombinaci obou týmů ale ztěžoval těžký terén. Za nedlouho měl Ondra Doležal na kopačce druhý gól, ale jeho prudkou ránu bravurně zlikvidoval domácí brankář. Poté domácí zabrali a zvýšili aktivitu. Z převahy si vytvořili několik příležitostí, ale míče končili mimo branku Kuby Kadlece. Již se zdálo, že do kabin půjdeme s vedením, ale po naší špatně rozehrávce na útočné polovině domácí založili útočnou akci a naše obrana se nestačila zformovat. Střelu domácího útočníka Kuba Kadlec ještě stačil vyrazit, ale na dorážku byl již Krátký... Do druhé půle domácí vstoupili aktivně, bylo jasné, že jim remíza nestačí. V této fázi zápasu byli lepším týmem. Naše obrana v čele v matadorem Vlastou Máchou měla plné nohy práce a Kuba Kadlec musel být neustále ve střehu. Šance vytvořené domácími končili mimo naší branku. O tom, že si odvezeme domů tři body rozhodl v 82. minutě Roman Stejskal, když zužitkoval nahrávku Ondry Doležala a krásným obstřelením nedal domácímu gólmanovi šanci. Bylo to šťastné vítězství a klukům je třeba za odvedenou hru poděkovat. Dík patří i fanouškům, přesněji řečeno dvěma fanynkám :) Góly: O. Doležal, R. Stejskal Za odvedený výkon byli do sestavy kola OP zařazeni hráči Ondra Doležal a Roman Stejskal, tak je můžete podpořit zde: http://www.fotbalunas.cz/sestava-kola/4448/sestava-kola-11-kolo-jihocesky-jindrichuv-hradec-okresni-prebor-2016-2017/

Datum vložení: 1. 12. 2021 18:54
Datum poslední aktualizace: 1. 12. 2021 18:54
Autor: Správce Webu