Obec Popelín
Popelín

Obecní úřad

16. kolo okresní soutěže 2013-2014 Horní Pěna - Popelín

Fotbal - Fotogalerie 16. kolo okresní soutěže 2013-2014 Horní Pěna - PopelínH. Pěna-Popelín 1:4 (1:1). v 16. kole jsme sehráli zápas na pažitu Sokola Horní Pěny. Do utkání jsme vstoupili hodně laxně, domácích bylo plné hřiště a my jejich tempu nestačili. Domácí šli po nedorozumění obrany do vedení a měli i další velké šance, když nastřelili břevno naší branky a brejk zlikvidoval vyběhnutím Štěpán Prinz. Do kabin jsme ale šli za vyrovnaného stavu, když se po závaru v domácí šestnáctce důrazem prosadil Roman Stejskal a protlačil míč do sítě. Druhý poločas byl už o něčem jiném a na hřišti jsme dominovali my. Několik našich šancí zůstalo neproměněno ale gól visel ve vzduchu. Dočkali jsme se po rohovém kopu když si krásně naběhl Filip Mencl a hlavou nedal domácímu brankáři šanci. Domácí našemu tempu nestačili 2x během chvíle domácí zadáci srazili aktivního Kristiána Tolknera v pokutovém území.K první penaltě se postavil sám postižený a zvýšil náš náskok. Ke druhému pokutovému kopu se postavil Milan Zaňák a stanovil konečný výsledek zápasu. První poločas nebyl dobrý, ale za druhý zaslouží naši hráči pochvalu. Góly: R. Stejskal, F. Mencl, K. Tolkner, M. Zaňák.

Datum vložení: 1. 12. 2021 18:54
Datum poslední aktualizace: 1. 12. 2021 18:54
Autor: Správce Webu