14. kolo okresního přeboru 2014-2015 Popelín - Staré Hobzí

Fotbal - Fotogalerie 14. kolo okresního přeboru 2014-2015 Popelín - Staré HobzíPopelín-St. Hobzí 3:2 (1:0). V předehrávce prvního jarního kola jsme přivítali hráče ze Starého Hobzí. První poločas byl herně vyrovnaný, obě mužstva si vytvořila několik slibných šancí. Jednu z nich proměnil Pavel Pacholík a tak jsme šli do kabin s jednogólovým náskokem. Druhý poločas jsme začali aktivně. Měli jsme několik výborných šancí, ale brankář hostí naše šance pochytal a když byl překonán, pomohla mu branková konstrukce. Svůj den měl Pavel Pacholík, přidal další dva góly a zdálo se, že za stavu 3:0 je rozhodnuto. Domácí polevili, čehož hosté využili a dvěma góly utkání zdramatizovali. Jednobrankový náskok jsme ale uchránili a zaznamenali šestou výhru v řadě. Góly: P. Pacholík 3x.

Datum vložení: 1. 12. 2021 18:54
Datum poslední aktualizace: 1. 12. 2021 18:54

Září víno vaří - říjen víno pijem.

Jasný den na Michala - urodí se obilí a dobrý masopust.

Svátek má Michal

Zítra má svátek Jeroným

Státní svátky a významné dny na zítřek:

• Mezinárodní den překladatelů