Obec Popelín
Popelín

Obecní úřad

13. kolo okresního přeboru 2014-2015 Popelín - Hranice

Fotbal - Fotogalerie 13. kolo okresního přeboru 2014-2015 Popelín - HranicePopelín-Hranice 4:2 (1:2). Ve 13-tém kole OP k nám přijeli hosté z Hranic, kteří se nachází na konci tabulky, ale průběh prvního poločasu tomu nenasvědčoval. Na těžkém trávníku se hosté lépe pohybovali, domácí byli bez pohybu, přihrávka žádná. Není proto divu, že hosté potrestali laxní hru domácích dvěma góly. Ani to však ke zlepšení výkonu nevedlo, přesto jsme do přestávky snížili Milanem Zaňákem. Do druhého poločasu jsme po vyříkání si určitých věcí vstoupili aktivněji a především střídajícího Pavla Pacholíka bylo vidět. Právě on se postaral o srovnání stavu a výborný výkon korunoval svým druhým gólem v zápase. Hosté se v závěru hodně tlačili před domácí branku ale srovnat již nedokázali, naopak výhru domácích v závěru zápasu zpečetil Jakub Omasta. Góly: M. Zaňák, P. Pacholík 2x, J. Omasta.

Datum vložení: 1. 12. 2021 18:54
Datum poslední aktualizace: 1. 12. 2021 18:54
Autor: Správce Webu