Obec Popelín
Popelín

Obecní úřad

6. kolo okresní soutěže 2013-2014 Český Rudolec - Popelín

Fotbal - Fotogalerie 6. kolo okresní soutěže 2013-2014 Český Rudolec - PopelínČ. Rudolec - Popelín 1:3 (0:1). V šestém kole okresní soutěže jsme zajížděli na hřiště nepříjemného soupeře z Českého Rudolce. Vstup do utkání nebyl dobrý, na kopačkách jsme měli spoustu nepřesností, nedokázali jsme si dát přihrávku. Sice jsme se dostali po chybě domácí obrany do vedení, když se trefil Milan Zaňák. Domácí nás přehrávali, ale do kabin jsme šli s jednogólovým náskokem. Obraz hry se ve druhém poločase nezměnil, stále jsme tahali za kratší konec, domácí měli velký tlak a gól visel ve vzduchu a také se domácím vyrovnat podařilo a s námi to nevypadalo dobře. Ale deset minut před koncem se po rohu krásně hlavou trefil kapitán Roman Gajdoš a v poslední minutě parádní ranou vymetl pavouky ze šibenice domácí branky Tomáš Mach. Radost můžeme mít jen ze tří bodů, předvedená hra se ale divákům, kteří za námi přijeli v hojném počtu asi moc nelíbila. Góly: M. Zaňák, R. Gajdoš, T. Mach. Foto: Dominika Maršíková.

Datum vložení: 1. 12. 2021 18:54
Datum poslední aktualizace: 1. 12. 2021 18:54
Autor: Správce Webu