Obec Popelín
Popelín

Obecní úřad

22. kolo okresního přeboru 2016-2017 Popelín - České Velenice

Fotogalerie "2017" 22. kolo okresního přeboru 2016-2017 Popelín - České VelenicePopelín-Č. Velenice 2:0 (1:0). Ve 22. kole jsme na svém hřišti přivítali hráče Velenic. Chtěli jsme navázat na dobrý výkon z minulého týdne, což se nám také dařilo a v průběhu prvních patnáct minut jsme si vytvořili tři dobré brankové příležitosti. Do vedení jsme se mohli dostat po rohovém kopu, když z malého vápna přestřelil branku hostí Dominik Kučera. Gólu jsme se dočkali těsně před odchodem do kabin, když brankář hostů neudržel v rukou míč a Ondra Vlásek měl už snadnou práci s dorážkou balónu do sítě. I ve druhém poločase jsme si vytvářeli šance a soupeře přehrávali. Druhého gólu jsme se dočkali v 70. minutě, když se po krásné individuální akci prosadil Ondra Doležal, když v šestnáctce obehrál několik hráčů a s přehledem vsítil náš druhý gól. O třetí gól se mohl postarat Jakub Omasta, ale trefil pouze břevno hostující branky. Byli jsme lepším týmem a zaslouženě získali tři body. Góly: O. Vlásek, O. Doležal

Datum vložení: 1. 12. 2021 18:54
Datum poslední aktualizace: 1. 12. 2021 18:54
Autor: Správce Webu