Obec Popelín
Popelín

Obecní úřad

17. kolo okresního přeboru 2016-2017 Popelín - Suchdol B

Fotogalerie "2017" 17. kolo okresního přeboru 2016-2017 Popelín - Suchdol BPopelín-Suchdol 2:0 (1:0). Po třech prohraných zápasech jsme chtěli konečně bodovat. Zápas jsme sehráli se soupeřem ze Suchdola. Do prvního poločasu jsme vstoupili aktivní hrou a vytvořili jsme si šance. Jednu z nich jsme měli ve 20. minutě, když byl ve velkém vápně zfaulován Jarda Snížek, ale hostující brankář penaltu Františka Slavíka vychytal. Do vedení jsme se ale dostali o patnáct minut později, když se ve 35. minutě prosadil Jakub Omasta. Do konce poločasu se stav nezměnil, a tak se šlo do kabin za stavu 1:0. Ve druhém poločase jsme chtěli hrát stejný fotbal jako v prvním poločase. Měli jsme dostatek gólových šancí, ale neměli to štěstí je proměnit. Konečný výsledek zápasu stanovil střídající Ondra Vlásek, když minutu před koncem zápasu vyhrál souboj a šel sám na brankáře, kterému nedal šanci. Před pěknou diváckou kulisou jsme odehráli zápas, který se divákům musel líbit. Góly: J. Omasta, O.Vlásek.

Datum vložení: 1. 12. 2021 18:54
Datum poslední aktualizace: 1. 12. 2021 18:54
Autor: Správce Webu