Obec Popelín
Popelín

Obecní úřad

E-ON Cup 5. kolo Strmilov - Popelín

Fotogalerie "2016" E-ON Cup 5. kolo Strmilov - PopelínStrmilov-Popelín 7:3 (2:1). Páté kolo E-on Cupu jsme odehráli s týmem ze Strmilova. Na zápas jsme neodjeli kompletní a utkání tak hráli v devíti. První poločas se zdál být vyrovnaný. Hned ze začátku ve čtvrté minutě se prosadil Pepa Šimánek. Dlouho ale radost netrvala. Po deseti minutách Jiskra vyrovnala. Deset minut před koncem prvního poločasu Strmilov opět skóroval, a tak se šlo do kabin za stavu 2:1. Druhý poločas otevřel gólem opět Pepa Šimánek, když se po rohu Martina Šimánka trefil hlavou. Poté jsme polevili a soupeř toho využil, když jsme během čtvrt hodiny dostali další tři góly. V sedmdesáté minutě si před branku naběhl Ondra Vlásek a po přihrávce snížil na 5:3. Měli jsme i další šance, ale neproměnili je... V posledních minutách druhého poločasu jsme dostali dva góly, a tak prohráli 7:3. Góly: 2x J. Šimánek, O. Vlásek

Datum vložení: 1. 12. 2021 18:54
Datum poslední aktualizace: 1. 12. 2021 18:54
Autor: Správce Webu