Obec Popelín
Popelín

Obecní úřad

2. kolo okresního přeboru 2016-2017 Nová Bystřice B - Popelín

Fotogalerie "2016" 2. kolo okresního přeboru 2016-2017 Nová Bystřice B - PopelínN. Bystřice B-Popelín 6:2 (1:1). Ve druhém kole OP nás čekali hráči novobystřického béčka. Na zápas jsme odjeli v neúplně sestavě, chybělo několik hráčů ze základu. Do utkání jsme vstoupili celkem dobře, když se již ve třetí minutě prosadil Franta Slavík. Z vedení jsme se dlouho neradovali, když domácí ve 12. minutě srovnali stav zápasu. Měli jsme několik šancí, které jsme k naší smůle neproměnili. A tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu. Vstup do druhého poločasu vyšel lépe domácím, když se během deseti minut ujali vedení o dva góly. Na rozdíl jednoho gólu se podařilo snížit našemu Ondrovi Doležalovi. To bylo z naší stany všechno, domácí neproměnili několik vyložených šancí. K závěru zápasu nám docházely síly, čehož domácí využili ke vstřelení dalších tří branek. Góly: F. Slavík, O. Doležal

Datum vložení: 1. 12. 2021 18:54
Datum poslední aktualizace: 1. 12. 2021 18:54
Autor: Správce Webu