Obec Popelín
Popelín

Obecní úřad

19. kolo okresního přeboru 2015-2016 Staré Hobzí - Popelín

Fotogalerie "2016" 19. kolo okresního přeboru 2015-2016 Staré Hobzí - PopelínSt. Hobzí-Popelín 2:1 (1:1). V 19. kole OP nás v nedělním odpoledni čekal duel ve Sterém Hobzí. Do zápasu vstoupili lépe domácí, hned od začátku se tlačili před naší branku a po čtvrt hodině hry se ujali vedení po skrumáži po rohovém kopu. Z vedení se ale dlouho neradovali, když Pavel Pacholík vystihl špatnou rozehrávku domácích a srovnal stav. Herně jsme se domácím začali vyrovnávat, oba týmy si vytvořili nějaké šance. utkání se přiostřilo a na obou stranách bylo vidět několik tvrdších zákroků. Ve druhém poločase nás domácí zatlačili před naší braku, jeden útok stíhal druhý, ale naše defensiva s brankářem odolávala. O tom, že tři body zůstanou domácím rozhodl osm minut před koncem nepřímý kop, který domácí hráč zahrál přímo na branku, a rozhodčí ho uznal... Gól: P. Pacholík

Datum vložení: 1. 12. 2021 18:54
Datum poslední aktualizace: 1. 12. 2021 18:54
Autor: Správce Webu