Obec Popelín
Popelín

Obecní úřad

18. kolo okresního přeboru 2015-2016 Popelín - Kardašova Řečice

Fotogalerie "2016" 18. kolo okresního přeboru 2015-2016 Popelín - Kardašova ŘečicePopelín-K. Řečice 8:1 (2:0). V 18. kole okresního přeboru jsme přivítali rezervu Kardašovi Řečice. Začátek zápasu byl vyrovnaný, obě mužstva si ale výraznější brankové šance nevytvořila. Po půlhodině hry jsme se už ale prosadili, když hezkou střelou otevřel skóre Ondra Vlásek. Uklidnění a náskok dvou gólů nám ještě do přestávky zajistil Kristián Tolkner, když zužitkoval hezký centr a hlavou rozvlnil síť za hostujícím brankářem. Ve druhém poločase se na branku dlouho nečekalo, hosté v šestnáctce faulovali Ondru Vláska a sám faulovaný dal třetí gól. Poté měli stejnou výhodu i hosté, také proměnili penaltu a snížili na 3:1. To ale bylo ze strany hostů vše, a na hřišti začal úřadovat Ondra Vlásek, když přidal další tři góly, a při střídání se dočkal zasloužených ovací. Další gól přidal Martin Šimánek, a konečnou podobu výsledku zápasu dal Pepa Šimánek po hezké individuální šanci. Góly: O. Vlásek 5x, K. Tolkner, M. Šimánek, J. Šimánek

Datum vložení: 1. 12. 2021 18:54
Datum poslední aktualizace: 1. 12. 2021 18:54
Autor: Správce Webu