Obec Popelín
Popelín

Obecní úřad

24. kolo okresního přeboru 2014-2015 Studená - Popelín

Fotogalerie "2015" 24. kolo okresního přeboru 2014-2015 Studená - PopelínStudená-Popelín 0:5 (0:3). Ve 24. kole OP jsme hráli na hřišti FK Studená. Do zápasu jsme vstoupili aktivně, za což jsme byli už ve 12 minutě odmměněni gólem, když se prosadil Ondřej Doležal. Domácí se do vážnějších akcí nedostávali, protože klíčového hráče domácích Dvořáka s přehledem uhlídal Kristián Tolkner. Při střelecké chuti byl i nadále Ondřej Doležal, když se do přestávky trefil ještě 2x, a tak jsme šli do kabin s třígólovým náskokem. I po přestávce jsme byli aktivní a předváděli fotbal, který se divákům musel líbit. Čtvrtý gól za záda domácího brankáře poslal krásnou ranou Tomáš Mach. Konečný účet zápasu udělal výborně hrající Ondra Doležal, který čtvrtým gólem stanovil konečný výsledek. Celé mužstvo odehrálo výborný zápas, za což všem patří poděkování. Zápas se obzvlášť povedl Kristiánovi Tolknerovi a Ondřeji Doležalovi. Góly: O. Doležal 4x, T. Mach 1x. Foto: D. Maršíková, J. Ištok

Datum vložení: 1. 12. 2021 18:54
Datum poslední aktualizace: 1. 12. 2021 18:54
Autor: Správce Webu