Obec Popelín
Popelín

Obecní úřad

12. kolo okresního přeboru 2015-2016 Strmilov - Popelín

Fotogalerie "2015" 12. kolo okresního přeboru 2015-2016 Strmilov - PopelínStrmilov-Popelín 2:2 (1:0). Ve 12. kole OP jsme jeli na hřiště Jiskry Strmilov. Nečekal nás jednoduchý zápas ze Strmilova se body jen tak nevozí. A zápas se dle toho vyvíjel. V úvodu poločasu měli domácí herní převahu a naše branka byla v ohrožení častěji. Po čtvrt hodině se domácí Jiskra ujala vedení a další šance skončili mimo naší branku, nebo je zlikvidoval náš brankář. A tak se do kabin šlo za těsného vedení domácích. Vstup do druhého poločasu nám vyšel dobře, když se z přímého kopu krásně trefil Ondra Vlásek. Poté jsme se do hry dostali i my, domácím jsme se vyrovnali a byl k vidění dobrý fotbal. Jenže po hodině hry se domácí opět dostali do vedení. Už se zdálo, že vyjdeme bodově naprázdno, ale v samém závěru jako správný kapitán zavelel Kristián Tolkner a nádhernou střelou, která se otřela o horní tyčku a skončila za domácím brankářem. Remíza je zasloužená odměna za bojovnost celého týmu. Góly: O. Vlásek, K. Tolkner.

Datum vložení: 1. 12. 2021 18:54
Datum poslední aktualizace: 1. 12. 2021 18:54
Autor: Správce Webu