Obec Popelín
Popelín

Obecní úřad

Zimní turnaj E-ON Český pohár

Fotogalerie "2014" Zimní turnaj E-ON Český pohárPopelín - Český Rudolec 3:2 (1:0). V posledním kole základní části zimního poháru jsme se utkali s hráči Českého Rudolce. Od začátku jsme byli aktivnější a měli více ze hry. V prvním poločase jsme soupeře k ničemu nepustili a tak jsme do kabin šli s jednogólovým náskokem, když se prosadil Ondra Vlásek. Vstup do druhého poločasu se nám ale nevyvedl, než jsme se rozkoukali,soupeř vyrovnal.Teprve potom jsme probrali a začali něco hrát. Měli jsme několik šancí, ale rudolecký brankář nás pokaždé vychytal. Až na důraznou dorážku Pavla Pacholíka nestačil. Ale z vedení jsme se dlouho neradovali, po chybě stoperů soupeř opět srovnal.20 minut před koncem jsme přišli o vyloučeného Pavla Pacholíka. Soupeř nás zatlačil a my se strachovali o výsledek. V samém závěru ale utekl Kristián Tolkner, který své sólo proměnil a zajistil nám 3 body. V sobotu 8.března sehrajeme finálový turnaj ve Staré Hlíně,kde se o finále utkáme právě s fotbalisty Staré Hlíny. Góly: O. Vlásek, P. Pacholík, K. Tolkner.

Datum vložení: 1. 12. 2021 18:54
Datum poslední aktualizace: 1. 12. 2021 18:54
Autor: Správce Webu