Obec Popelín
Popelín

Obecní úřad

17. kolo okresní soutěže 2013-2014 Popelín - Český Rudolec

Fotogalerie "2014" 17. kolo okresní soutěže 2013-2014 Popelín - Český RudolecPopelín-Č. Rudolec 2:1 (0:1). V dalším zápase se na našem domácím hřišti představil Sokol Český Rudolec jako houževnatý a tvrdý soupeř, který rozhodně nedá nic zadarmo. To se potvrdilo od samého začátku kdy naši borci ještě evidentně nevěděli, že již jsou na hřišti a do prvních šancí se dostával soupeř. Tlak soupeře, který byl evidentně pohyblivější a měl větší chuť do hry vygradoval jednogólovým vedením, které vydrželo až do konce prvního poločasu. Po přestávce se hned v první minutě druhého poločasu trefil domácí hráč Kristián Tolkner, který poté přidal i druhý vítězný gól. Doporučuji domácím hráčům se zamyslet nad svým přístupem a laxností se, kterou se prezentují již několik zápasů! Na závěr bych chtěl poděkovat Josefu Staňkovi, který suverénně a s přehledem odpískal tento zápas jelikož delegovaný sudí opakovaně nepřijel. Góly: K. Tolkner 2x.

Datum vložení: 1. 12. 2021 18:54
Datum poslední aktualizace: 1. 12. 2021 18:54
Autor: Správce Webu