Obec Popelín
Popelín

Obecní úřad

11. kolo okresního přeboru 2014-2015 Popelín - Studená

Fotogalerie "2014" 11. kolo okresního přeboru 2014-2015 Popelín - StudenáPopelín-Studená 5:1 (3:0). V 11. kole na hřiště SK zavítali fotbalisté ze Studené. Do zápasu jsme vstoupili lépe, měli více ze hry a brzy se ujali vedení, když se dvakrát prosadil důrazný Pavel Pacholík. Pak nás podržel brankář Štěpán Prinz, když hostujícímu Dvořákovi chytil penaltu. Do šaten jsme šli s tří gólovým náskokem, v závěru poločasu přehodil gólmana hostí Milan Zaňák. Druhá půle již nebyla tak dobrá jako první, hrálo se převážně mezi šestnáctkami a branky ohrožovali z trestných kopů. Z jednoho se krásnou ranou z 25ti metrů trefil Tomáš Mach. Pátý gól přidali Milan Zaňák, když po samostatném průniku ač faulován, poslal míč k tyči branky hostujícího brankáře. Konečný účet zápasu vystavil studenský Dvořák, když tvrdou ranou nedal našemu brankáři šanci. Důležité bylo právě uhlídání hostujícího kanonýra. Toho se na výbornou zhostil Kristián Tolkner. Všem patří dík za předvedenou hru a divákům se 6 gólů v zápase muselo líbit. Góly: P. Pacholík 2x, M. Zaňák 2x, T. Mach.

Datum vložení: 1. 12. 2021 18:54
Datum poslední aktualizace: 1. 12. 2021 18:54
Autor: Správce Webu