Obec Popelín
Popelín

Obecní úřad

8. kolo okresní soutěže 2013-2014 Nová Včelnice - Popelín

Fotogalerie "2013" 8. kolo okresní soutěže 2013-2014 Nová Včelnice - PopelínN. Včelnice-Popelín 2:4 (0:2). V 8 kole OS jsme zajížděli na hřiště Nové Včelnice.Do zápasu jsme vstoupili dobře, dařila se nám kombinace, vytvořili jsme si několik brankových příležitostí, které jsme bohužel nedokázali proměnit. Gólový účet otevřel chytrou střelou Milan Zaňák, když přeloboval domácího brankáře. Druhý gól přidal Pavel Pacholík a tak jsme do kabin odcházeli s dvougólovým náskokem. Za to vstup do druhé půle nám nevyšel, jako kdyby jsme na hřišti nebyli a soupeř nás potrestal brankou z penalty. Ale za několik minut jsme měli stejnou výhodu i my a Milan Zaňák se z penalty nemýlil. Teprve pak jsme začali hrát svojí hru a odměnou nám byl čtvrtý gól v síti domácích, když se hlavou prosadil Petr Toral. Závěr zápasu jsme ale podcenili a domácí upravili na konečných 2:4. Góly Milan Zaňák 2x, Pavel Pacholík, Petr Toral. Foto: Dominika Maršíková.

Datum vložení: 1. 12. 2021 18:54
Datum poslední aktualizace: 1. 12. 2021 18:54
Autor: Správce Webu