Obec Popelín
Popelín

Obecní úřad

17. kolo okresní soutěže 2012-2013 Popelín - St. Hobzí

Fotogalerie "2013" 17. kolo okresní soutěže 2012-2013 Popelín - St. HobzíPopelín-St. Hobzí 2:0 (1:0). V 17. kole jsme na hřišti přivítali tým ze Starého Hobzí, který vévodil tabulce. Utkání se hrálo na těžkém terénu a na hřišti byl vidět oboustranně výborný fotbal. V prvním poločase byla mírná převaha na naší straně, kterou potvrdil krásnou střelou z 25 metrů Roman Stejskal a poslal domácí do vedení. I ve druhém poločase bylo tempo zápasu vysoké a oba dva týmy si vytvořili několik gólových šancí, ale oba brankáři předváděli výborné zákroky. Utkání rozhodl svým druhým gólem Roman Stejskal, který zužitkoval nádhernou přihrávku Míry Camrdy a tváří v tvář nedal hostujícímu brankáři šanci. Škoda jen, že nám nepřálo počasí a výborný výkon SK nevidělo více diváků. Góly: R. Stejskal 2x. Foto: Dominika Maršíková.

Datum vložení: 1. 12. 2021 18:54
Datum poslední aktualizace: 1. 12. 2021 18:54
Autor: Správce Webu