Obec Popelín
Popelín

Obecní úřad

8. kolo okresního přeboru 2015-2016 Klikov - Popelín

Fotbal - Fotogalerie 8. kolo okresního přeboru 2015-2016 Klikov - PopelínKlikov-Popelín 2:2 (2:2). V osmém kole jsme sehráli zápas na hřišti Blesku Klikov. Začátek zápasu nám zase utekl a než jsme se na hřišti rozkoukali, už jsme prohrávali. Domácí byli lepší, svojí herní převahu potvrdili po čtvrthodině druhým gólem a zdálo se, že s námi bude zle. Ale vyšla nám druhá polovina poločasu, když po krásném pasu za obranu snížil Kristián Tolkner. O to, že se do kabin půjde za nerozhodného stavu se postaral Pavel Pacholík, když pěknou střelou nedal domácímu brankáři šanci. Ve druhém poločase domácí přidali, vetšinou se hrálo na naší polovině, ale my se atakům soupeře ubránili a několik vyložených šancí domácích pochytal skvěle chytající Ondra Kadlec. Soupeřem nám nebyli jen domácí, ale i rozhodčí... To co s námi udělal se nevidí ani v televizi... Nicméně hektický závěr jsme zvládli a přivezený bod z Klikova je zasloužený. Góly: K. Tolkner, P. Pacholík

Datum vložení: 1. 12. 2021 18:54
Datum poslední aktualizace: 1. 12. 2021 18:54
Autor: Správce Webu