3. kolo okresního přeboru 2015-2016 Dešná - Popelín

Fotbal - Fotogalerie 3. kolo okresního přeboru 2015-2016 Dešná - PopelínDešná-Popelín 1:2 (0:0). Ve třetím kole jsme zajížděli na hřiště Sokola Dešná. Po dvou posledních nelichotivých výsledcích jsme chtěli konečně zabrat a přivést nějaké body. V prvním poločase měli mírnou převahu domácí hráči, přesto jsme více šancí měli my, ale zůstali nevyužity. Ve druhém poločase jsme se tlačili před branku domácích a snažení vyústilo v branku, o kterou se postaral Vojta Princ. Naše radost z vedení dlouho netrvala, po chybě ve středu hřiště nás domácí přečíslili a stav zápasu srovnali. Poté se ale trefil Pavel Pacholík a přiblížil nás ke třem bodům.Závěr zápasu byl hektický, domácí všechny síly dali do útoku, ale důležitou výhru jsme ubránili. Góly: V. Princ, P. Pacholík.

Datum vložení: 1. 12. 2021 18:54
Datum poslední aktualizace: 1. 12. 2021 18:54

Duben hojný vodou - říjen vínem.

Teplé deště v dubnu - teplé dny v říjnu.

Svátek má Irena

Státní svátky a významné dny na dnešek:

• Mezinárodní den hlasu

Zítra má svátek Rudolf