Obec Popelín
Popelín

Obecní úřad

25. kolo okresního přeboru 2014-2015 Popelín - Suchdol B

Fotbal - Fotogalerie 25. kolo okresního přeboru 2014-2015 Popelín - Suchdol BPopelín - Suchdol B 3:2 (0:0). Soupeř posílený o pendly z áčka byl v prvním poločase fotbalovější, ale paradoxně více vyložených brankových příležitostí si v prvním poločase vytvořil domácí celek. Ani jednu z nich však nedokázal proměnit a tak se šlo o poločase do kabin za bezbrankového stavu. Ve druhém poločase se dostal domácí celek po dorážce Ondry Doležala a krásné křižné střele Tomáše Macha do vedení, které však dobře hrající soupeř dokázal dotáhnout. Před koncem utkání zaúřadoval Roman Stejskal, který střelou zpoza vápna a teči soupeře vstřelil jak se nakonec ukázalo krásný vítězný gól. Góly: O. Doležal, T. Mach, R. Stejskal. Foto: Dominika Maršíková

Datum vložení: 1. 12. 2021 18:54
Datum poslední aktualizace: 1. 12. 2021 18:54
Autor: Správce Webu