Obec Popelín
Popelín

Obecní úřad

18. kolo okresního přeboru 2014-2015 Popelín - Novosedly

Fotbal - Fotogalerie 18. kolo okresního přeboru 2014-2015 Popelín - Novosedly Popelín - Novosedly 3:0 (0:0). V 18 kole okresního přeboru jsme přivítali fotbalisty z Novosedel. Do zápasu jsme vstoupili aktivně a vytvořili si několik brankových příležitostí, hlavně Pavel Pacholík hýřil aktivitou, ale jeho šance zůstaly nevyužity. Poté jsme polevili a do šancí se dostal i soupeř, ale obrana si poradila. Do šaten se tedy šlo za nerozhodného stavu. Vstup do druhého poločasu se nám vydařil, když po pár minutách otevřel skóre Honza Ištok. Nadále jsme hráli aktivně, soupeř se převážně bránil. Gólu se dočkal i Pavel Pacholík když krasnou ranou trefil horní roh soupeřovy branky.O konečnou podobu skóre se postaral nejlepší hráč na hřišti Roman Stejskal. Navázali jsme na velmi dobrý výkon z minulého týdne a zcela zaslouženě získali 3 body. Góly: J. Ištok, P. Pacholík, R. Stejskal.

Datum vložení: 1. 12. 2021 18:54
Datum poslední aktualizace: 1. 12. 2021 18:54
Autor: Správce Webu