Zimní turnaj E-ON Český pohár

Fotbal - Fotogalerie Zimní turnaj E-ON Český pohárPopelín - Český Rudolec 3:2 (1:0). V posledním kole základní části zimního poháru jsme se utkali s hráči Českého Rudolce. Od začátku jsme byli aktivnější a měli více ze hry. V prvním poločase jsme soupeře k ničemu nepustili a tak jsme do kabin šli s jednogólovým náskokem, když se prosadil Ondra Vlásek. Vstup do druhého poločasu se nám ale nevyvedl, než jsme se rozkoukali,soupeř vyrovnal.Teprve potom jsme probrali a začali něco hrát. Měli jsme několik šancí, ale rudolecký brankář nás pokaždé vychytal. Až na důraznou dorážku Pavla Pacholíka nestačil. Ale z vedení jsme se dlouho neradovali, po chybě stoperů soupeř opět srovnal.20 minut před koncem jsme přišli o vyloučeného Pavla Pacholíka. Soupeř nás zatlačil a my se strachovali o výsledek. V samém závěru ale utekl Kristián Tolkner, který své sólo proměnil a zajistil nám 3 body. V sobotu 8.března sehrajeme finálový turnaj ve Staré Hlíně,kde se o finále utkáme právě s fotbalisty Staré Hlíny. Góly: O. Vlásek, P. Pacholík, K. Tolkner.

Duben hojný vodou - říjen vínem.

Když dubnový vítr do stodoly fučí, po žních díru nenajde.

Svátek má Jaroslav

• Světový den grafiky

Zítra má svátek Vlastislav

• Mezinárodní den smutku