Obec Popelín
Popelín

Obecní úřad

8. kolo okresního přeboru 2014-2015 Klikov - Popelín

Fotbal - Fotogalerie 8. kolo okresního přeboru 2014-2015 Klikov - PopelínKlikov-Popelín 3:0 (0:0). Do Klikova jsme odjeli s odhodláním uhrát dobrý výsledek a bodovat. V prvním poločase jsme si vytvořili gólovou šanci Jakubem Omastou, který ale mířil vedle branky. Domácí měli mírnou převahu a naší branku ohrožovali ze standartních situací, ale mířili buď vedle nebo je pochytal náš brankář. Před poločasem se ocitl v dobré příležitosti Pavel Pacholík, ale domácí brankář byl na místě. I po přestávce byli klikovští aktivnější a převahu proměnili ve vedoucí gól. Po obdržené brance jsme se soupeři herně vyrovnali, ale naše zlepšená hra ke srovnání skóre nevedla, naopak jme ještě 2x inkasovali. Trápí nás proměňování šancí už druhý zápas jsme gól neslavili.......

Datum vložení: 1. 12. 2021 18:54
Datum poslední aktualizace: 1. 12. 2021 18:54
Autor: Správce Webu