Obec Popelín
Popelín

Obecní úřad

18. kolo okresní soutěže 2013-2014 Číměř-Popelín

Fotbal - Fotogalerie 18. kolo okresní soutěže 2013-2014 Číměř-PopelínČíměř - Popelín 1:3 (1:2). V 18-tém kole jsme odjížděli na hřiště Číměře, která nám měla co vracet z loňské sezóny, kdy jsme jí připravili o oslavy postupu do okresního přeboru. Na mokrém trávníku za stálého deště se převážně hrálo opatrně mezi oběmi brankami, nikdo nechtěl udělat chybu. Přesto jsme se ujali vedení, když si po našem rohovém kopu domácí zadáci srazili balón do vlastní sítě. Z vedení jsme se dlouho neradovali, když domácí hráč obešel několik našich, udělal kličku brankáři a srovnal skóre. V samém závěru první půle se prosadil Pavel Pacholík a do kabin nás poslal s jednogólovým náskokem. Druhá půle ale byla z naší strany dost špatná, domácí ovládli hřiště a jasně náš tým přehrávali a s velkým úsilím jsme odvraceli jejich šance. Uklidnit nás mohl Pavel Pacholík který měl šanci zvýšit ze značky pokutového kopu, ale s penaltou naložil prachbídně a balón poslal mimo bílou konstrukci. Že si definitivně odvezeme 3 body zařídil v závěru zápasu Martin Šimánek, když dorazil balón za záda domácího brankáře. Dnes naši hráči vyzkoušeli,co vydrží srdce trenérů i nás fanoušků, přesto díky za 3 důležité body.Góly: vlastní, P. Pacholík, M. Šimánek.

Datum vložení: 1. 12. 2021 18:54
Datum poslední aktualizace: 1. 12. 2021 18:54
Autor: Správce Webu