Obec Popelín
Popelín

Obecní úřad

16. kolo okresní soutěže 2012-2013 Peč-Popelín

Fotbal - Fotogalerie 16. kolo okresní soutěže 2012-2013 Peč-PopelínPeč-Popelín 1:4 (0:1). Na utkání do v tabulce poslední Peče jsme odjeli s jednoznačným cílem vyhrát. V prvním poločase jsme již ve druhé minutě otevřeli skóre, když se po centru trefil Roman Stejskal, ale to bylo fotbalu všechno, protože se nehrál fotbal, ale kopaná. Nebyli jsme schopní si přihrát, natož vytvořit nějakou šanci. Ve druhém poločase se hra výrazně zlepšila a pány na hřišti jsme byli my. Začali jsme si vytvářet gólové šance a jednu z nich proměnil prudkou střelou Martin Šimánek. O třetí gól se postaral Kristián Tolkner, když se trefil přímo z rohu. Poté domácí snížili, když jsme při rohu neuhlídali domácího stopera, který hlavou překonal našeho brankáře. Konečnou podobu výsledku dal Petr Toral, který šel sám na brankáře, udělal kličku a míč uklidil do sítě. V následujícím utkání přivítáme lídra tabulky Staré Hobzí a to bude zápas úplně o něčem jiném..... Góly: R. Stejskal, M. Šimánek, K. Tolkner, P. Toral.

Datum vložení: 1. 12. 2021 18:54
Datum poslední aktualizace: 1. 12. 2021 18:54
Autor: Správce Webu