Obec Popelín
Popelín

Obecní úřad

8. kolo okresního přeboru 2016-2017 Popelín - Kunžak

Fotogalerie "2016" 8. kolo okresního přeboru 2016-2017 Popelín - KunžakPopelín-Kunžak 2:4 (2:3). V 8. kole jsme nastoupili proti hráčům z Kunžaku. Do zápasu jsme lépe vstoupili my, když ve čtvrté minutě po autu vstřelil gól Ondra Doležal. Hosté ale na vyrovnání dlouho nečekali a ve třinácté minutě srovnávají skóre. O pět minut později hosté proměňují další ze svých šancí a zvyšují svůj náskok na 1:2. O další gól v hostující brance se postaral Jarda Snížek, když mu před bránu nahrál Ondra Doležal. Do kabin se šlo za stavu 2:3, když pět minut před koncem poločasu hostující hráč dává třetí gól. Druhý poločas se hra změnila, měli jsme pár šancí, ale zůstali neproměněny. V 66. minutě jsme jsme přišli o hráče Petra Pacholíka, když byl vyloučen po druhé žluté kartě. Definitivní podobu výsledku dali hosté, když v 80. minutě vstřelili čtvrtý gól a zaslouženě si odvezli tři body. Góly: O. Doležal, J. Snížek.

Datum vložení: 1. 12. 2021 18:54
Datum poslední aktualizace: 1. 12. 2021 18:54
Autor: Správce Webu