Obec Popelín
Popelín

Obecní úřad

23. kolo okresního přeboru 2015-2016 Popelín - Číměř

Fotogalerie "2016" 23. kolo okresního přeboru 2015-2016 Popelín - ČíměřPopelín-Číměř 6:1 (2:1). Ve 23. kole jsme sehráli zápas s Číměří. První poločas zápasu měli oba týmy šance, ale první, kdo jednu z nich proměnil jsme byli my, když se v 32. minutě prosadil Pepa Šimánek. O pět minut později navýšil na 2:0 Milan Zaňák, když dostal přihrávku od Pavla Pacholíka. Ve 45. minutě hosté snížili, a tak se do kabin šlo za stavu 2:1. Druhý poločas jsme byli lepším týmem my. Šance jsme dokázali proměňovat. Tři minuty po začátku druhého poločasu se prosadil dvakrát Pavel Pacholík. V 82. minutě se poprvé v jarní části sezony prosadil také Vojta Princ. Na konci zápasu hosté špatně rozehráli a této chyby dokázal využít Milan Zaňák a stanovil konečný výsledek 6:1. Góly: J. Šimánek, V. Princ, P. Pacholík 2x, M. Zaňák 2x.

Datum vložení: 1. 12. 2021 18:54
Datum poslední aktualizace: 1. 12. 2021 18:54
Autor: Správce Webu