Obec Popelín
Popelín

Obecní úřad

13. kolo okresního přeboru 2016.2017 Strmilov - Popelín

Fotogalerie "2016" 13. kolo okresního přeboru 2016.2017 Strmilov - PopelínStrmilov-Popelín 5:2 (3:1). Ve třináctém kole jsme sehráli zápas na hřišti Jiskry Strmilov. Do zápasu vstoupili lépe domácí hráči. V 15. minutě se dostali do vedení po chybné rozehrávce v naší obraně. A další gól přidali ve 21. minutě. Na tento gól zareagoval Ondra Doležal, když zužitkoval přihrávku od Romana Stejskala a snížil na stav 2:1. V 35. minutě vstřelil strmilovský Hanzal svůj třetí gól a do kabin jsme šli s dvougólovou ztrátou. Druhý poločas byl hrou podobný jako první. V 50. minutě domácí přidali na své konto další gól, a tak se nám vzdálila alespoň remíza. O dvacet minut později změnil stav skóre střídající Patrik Peltan, když snížil na 4:2. Konečný výsledek zápasu byl určen v 85. minutě když před naší bránou byl neobsazený strmilovský hráč, který vstřelil pátý gól domácích.. Góly: O. Doležal, P. Peltan

Datum vložení: 1. 12. 2021 18:54
Datum poslední aktualizace: 1. 12. 2021 18:54
Autor: Správce Webu